Hírfolyam

Tájékoztatás

2024. 06. 06.
K ép

Bezár a Műegyetem K épülete a Duna vízállása miatt. A korlátozás előreláthatólag június 11-ig tart.

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy az egyetem "K" épületének használatát mai napon 13:00 órától korlátozni szükséges - június 5-én délelőtt erről tájékoztatta az egyetem minden polgárát BME Kancellária Vagyongazdálkodási Igazgatósága.

A Fővárosi Csatornázási Művek intézkedése miatt szükségessé vált lezárás oka a Duna magas vízállása, illetve annak a csatornarendszerre gyakorolt hatása. A Műegyetem rakparton található épület lezárása várhatóan a folyó hétvégére várt apadása után, jövő hét kedden szűnhet meg. Az egyetem többi épülete nem érintett az intézkedésben.

Jelenleg vizsgaidőszak van a Műegyetemen. A vizsgákat és rendezvényeket más épületekbe szervezi át az intézmény. A vizsgákat érintő változásokról a Központi Tanulmányi Hivatal honlapján és a Neptun rendszeren keresztül tájékoztatja a hallgatókat a BME.