Hírfolyam

Nyílt Nap a Gazdaság-és Társadalomtudományi Karon

2024. 01. 26.

Idén egy lazább, beszélgetős nyílt napra invitáljuk az érdeklődőket, felvételizőket a Q épületbe.

A BME Gazdaság-és Társadalomtudományi Kara január 31-én 17 órától várja a gazdasági és társadalomtudományi képzések iránt érdeklődő diákokat a Q épület negyedik emeletén, egy kötetlen formában megtartott nyílt napra, melyen a 6 alapszakunk és 11 mesterszakunk egyszerre mutatkozik be. A program, a tavalyi évben felavatott Ladó László teremben (QA403) kezdődik, ahol Koltai Tamás dékán ad bepillantást a Kar életébe, ezt követően az oktatási dékánhelyettes, Logó Emma beszél a felvételi rendszerről, majd a nemzetközi dékánhelyettes asszony Szalmáné Dr. Csete Mária, a nemzetközi lehetőségekről ad részletes tájékoztatást az érdeklődőknek. Itt mutatkozik majd be az Idegen Nyelvi Központ, a Testnevelési Központ és a Hallgatói Közösség is. Ezt követően a negyedik emelet folyosóin és termeiben egy kötetlen beszélgetésre várják a fiatalokat az alap- és mesterszakok szakfelelősei és szaktitkárai. Minden érdeklődőnek figyelmébe ajánljuk a Hallgatói Képviselet kitelepülését a QA407-es teremben, ahol az egyetemi élettel kapcsolatos minden kérdésükre választ kaphatnak.

Az alábbi térképen tájékozódhatnak, hogy a különböző szakok képviselőit hol találják meg.

További online nyílt napjaink: https://www.gtk.bme.hu/nyilt-napok/nyilt-napok-gtk/

BME GTK