Hírfolyam

Elindult a pályázás BME-s hallgatóknak EELISA partneregyetemekre is!

2024. 01. 23.

Párizs, Pisa vagy Madrid? Az EELISA Activity Hallgatói ösztöndíjjal 9 vezető európai egyetemre juthatnak el a BME hallgatói.

Az EELISA (European Engineering Learning Innovation and Science Alliance) szövetség célja az európai felsőoktatás megújítása, a műszaki tudományok és a társadalom közötti kapcsolódások erősítése és szakmai közösségek építése! A BME egyedüli magyar partner a többi neves európai egyetem mellett, ahová a Műegyetem hallgatói támogatott mobilitási ösztöndíjjal utazhatnak akár néhány napos programra, hogy szakmai, közösségi, multikulturális élményekkel gazdagodva térjenek vissza Pisa, Erlangen, Isztambul, Párizs, Madrid, Bukarest vagy Zürich egyetemeiről!

A pályázat és további információ elérhető itt, vagy közvetlenül az eelisa@bme.hu-n!

Rektori Kabinet Idegen Nyelvű Oktatási Igazgatóság

Rektori Kabinet Kommunikációs Igazgatóság