Hírfolyam

A munka és magánélet egyensúlyáról a Műegyetemen

2023. 09. 05.

Babaszoba és játszóház nyílik az E épületben, egészségügyi szűrővizsgálatok, érdekes előadások a magánélet és a munka egyensúlyáról a Műszakváltó BME programján.

Szeptember 12-én – tanítás nélküli munkanapon – a BME munkatársainak lehetősége lesz megismerkedni az E épületben megnyíló babaszobával és játszóházzal, részt vehetnek szűrőbuszos szűrővizsgálatokon és egy különleges, interaktív előadássorozat keretei között felfedezhetik, milyen lehetőségek nyílnak a munka és magánélet közti egyensúly megteremtésére.

Az egész napos program részeként az érdeklődők Paksi Veronika előadásában a „Munka-magánélet egyensúly a felsőoktatás és a tudomány” világában címmel, Séllei Beatrix az „Életpálya tervezés az egyetemen” címmel tart előadást, valamint Kun Ágota előadásában megismerkedhetnek a mentális egészség és a stresszkezelés fontosságával.

A szervezőkről és a BME családbarát kezdeményezéseiről itt található több információ.

Vannak még szabad helyek!

Rektori Kabinet Kommunikációs Igazgatóság