Hírfolyam

BEST- új ösztöndíjprogram a Boschnál

2023. 04. 05.

A BEST az elméleti tudás elmélyítése mellett, lehetőséget kínál különböző képzéseken, tréningeken és konferenciákon való részvételre is.

A BME és Bosch együttműködése másfél évtizedes múltra tekint vissza, melynek legutóbbi állomása egy, a műszaki felsőoktatásban páratlan kompetencia központ, az Innovatív Járműtechnológiák Kompetencia Központ  átadása volt. A Bosch elkötelezett a magyar műszaki felsőoktatás, illetve az abban részt vevő, kimagaslóan tehetséges fiatal hallgatók támogatása iránt is. Ennek jegyében indította el az úgynevezett BEST - Bosch Engineering Scholarship Team – Ösztöndíjprogramot, mely lehetőséget biztosít ambiciózus, kiemelkedő szakmai és tanulmányi háttérrel rendelkező mesterképzés előtt álló/mesterképzésük első félévét végző diákoknak, hogy a lehető legtöbbet hozzák ki tanulmányaikból. A program kétéves intervalluma alatt a cég mind pénzügyi, mind pedig szakmai támogatást biztosít a hallgatók számára.

Rektori Kabinet Kommunikációs Igazgatóság