Hírfolyam

Versenyezz a régió legjobb startupjaival!

2023. 03. 03.

A Danube Cup nemzetközi pitch verseny kick-off előadására Litkai Gergely humoristával (Dumaszínház) a BME Q épületében kerül sor március 3-án 15-17 óra között.

A versenyt a Műegyetem és a Budapesti Corvinus Egyetem hallgatói számára hozták létre 2016-ban, amely azóta több fordulós nemzetközi versennyé bővült.

Az idei rendezvénysorozat első állomása a BME Q épület B 404-es terme, ahol Litkai Gergely tart előadást arról, hogyan épített sikeres vállalkozást a Dumaszínházból.

A versenyző csapatok tagjai lehetnek a Budapesti Corvinus Egyetem (BCE) és a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)  összes alap-, osztatlan vagy PhD hallgatói, akik validált üzleti koncepcióval indulhatnak a megmérettetésen. A legjobb 4 csapatot (2 a BCE és 2 a BME részéről) magyar résztvevőként nevezik a Danube Cup 2023 nemzetközi döntő Pitch versenyre, amelyet 2023 májusában kerül megrendezésre Regensburgban és Passauban.

Az érdeklődőknek a BME Gazdaság- és Társadalomtudományi Kara 6 alkalmas  angol nyelvű felkészítő tréninget szervez.

Rektori Kabinet Kommunikációs Igazgatóság